Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Berest: Przeżyli wypadek, omal nie padli ofiarą kolejnego zdarzenia [WIDEO, ZDJĘCIA]

Jeszcze niedawno informowaliśmy o wypadku, jaki wydarzył się wczoraj w Bereście. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, jednak jego uczestnicy i osoby udzielające im pomocy mogą mówić o ogromnym szczęściu. Kilka chwil później w tym samym miejscu doszło do niezwykle groźnej sytuacji. Materiał wideo otrzymaliśmy od Czytelnika.

Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 9:20 na drodze w Bereście. Jeden z samochodów został uderzony przez inny pojazd, po czym wypadł z jezdni i dachował.


Pisaliśmy o tym w artykule: Wypadek w Bereście! Dwie osoby ranne [ZDJĘCIA]


Gdy wydostano ranne osoby i na poboczu drogi oczekiwano na ratowników i strażaków, kolejny kierowca stracił panowanie na śliskiej nawierzchni i wypadł z jezdni tuż przed kilkoma osobami, które stały na skraju drogi.

Gdyby doszło do tego kilkadziesiąt sekund wcześniej, pisalibyśmy zapewne o tragedii...


Redakcja
Wideo: YouTube
Zdjęcia: OSP Berest

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!