Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Supernowoczesny serwis, wypożyczalnia i przechowalnia sprzętu narciarskiego na stacji Słotwiny Arena

W sezonie 2017/2018 pojawiło się sporo nowości na stacji narciarskiej Słotwiny Arena. Modernizacje prowadzone od dwóch lat powodują, że ośrodek z roku na rok staje się coraz bardziej nowoczesny, odpowiadając na potrzeby  narciarzy i snowboardzistów. 

Wypożyczalnia i Serwis narciarski


Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, snowboardowego i telemarkowego jest zlokalizowana jest tuż przy stacji kolei krzesełkowej, obok kas biletowych i szkółki narciarskiej Słotwiny Arena.


Do dyspozycji klientów jest ponad 500 kompletów nowych nart i desek snowboardowych. A wśród nich między innymi:

  • narty zjazdowe marki Rossignol, Dynastar
    snowboardy firmy Burton
    narty telemarkowe


Stacja posiada również narty testowe marki Rossignol, Dynastar, Blossom - są to modele na rok 2017/2018


Klienci mogą przetestować oraz zakupić najlepszy sprzęt. Profesjonalna obsługa dobierze sprzęt do indywidualnych potrzeb i umiejętności.

Specjalistyczne oprogramowanie komputerowe gwarantuje:

  • Szybkie i sprawne wypożyczenie i zwrot sprzętu
    Minimum formalności


Przechowalnia


Słotwiny Arena, jako jedyna stacja oferuje klientom przechowywanie sprzętu sportowego w szafkach z suszarkami. Do szafek zastosowano zamknięcia na zamek elektroniczny przy użyciu kart magnetycznych, które są wykorzystywane również jako karnet narciarski.


Można zostawić: narty, buty, kije, snowboard, kask, gogle, plecaki, itp. na dowolnie określony czas. Bagaż można w czasie jazdy odłożyć do zamykanych szafek. Usługa wiele nie kosztuje, a daje komfort poruszania się bez bagażu. Przechowalnia jest pod stałym monitoringiem. Szafki dostępne są zarówno dla 2 par nart, jak i dla całej rodziny.


www.slotwinyarena.pl


Kontakt:
Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego
Przechowalnia
Serwis sprzętu
tel. 18 506 51 25/789 402 000
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Artykuł sponsorowany

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!