Piąte zwycięstwo z rzędu! KTH rozgromiło SMS [ZDJĘCIA, WIDEO]

Nie mogło być inaczej. 1928 KTH Krynica wygrało piąty mecz z rzędu i utrzymało pozycję lidera w tabeli pierwszoligowych rozgrywek. Na szczególną uwagę zasługuje świetna postawa Valeriy Polinina, który już drugi raz w tym sezonie ustrzelił hat-tricka. Znakomicie spisali się również... kibice, których nie zabrakło na krynickim lodowisku.

Choć katehetom już w czwartej minucie spotkania udało się wyjść na prowadzenie, goście dzielnie bronili się aż do końca pierwszej tercji, która zakończyła się skromnym 1:0. Dopiero w kolejnej części meczu, kryniczanie pokazali swoją przewagę zdobywając kolejne cztery bramki. Jedną z nich zdobył Tomasz Cieślicki - to jego pierwsze trafienie dla drużyny w tym sezonie. Wynik meczu na początku trzeciej tercji ustalił Alexander Alimov.

Dzięki wysokim zwycięstwom, KTH może nadal cieszyć się z pierwszego miejsca w tabeli. Tuż za krynicką drużyną w zestawieniu znajduje się Nesta Toruń - również z kompletem punktów.

1928 KTH - SMS U18 6 - 0 (1-0,4-0,1-0)