Mineralni zagrali z Legią Warszawa

W ubiegły weekend (18-19 listopada) trzy roczniki Mineralnych (2007, 2008, 2009) pojawiły się w Warszawie. Drużyna zagrała sparing z Legią Warszawa i odwiedziła Muzeum Sportu. Ale to nie wszystko…

Czytaj również: Nowy spot wideo promuje Krynicę! Miasto poleca niezwykła kobieta [WIDEO]

W sobotnie popołudnie Mineralni wyruszyli na wycieczkę do Muzeum Sportu i Turystyki, znajdującym się w nowoczesnym Centrum Olimpijskim. W muzeum zgromadzonych jest ponad 46 tyś. eksponatów takich jak medale, puchary, dyplomy, sztandary, czy nawet stroje.

Po zaczerpnięciu sportowej historii wszyscy udali się na długo wyczekiwany przez chłopców oraz Wiktorie sparing z drużyną Legii Warszawa. W ciągu dwugodzinnego sparingu Mineralni prezentowali się na tle Legii jak równorzędny przeciwnik!

Drugi dzień rozpoczęli od upragnionego i długo wyczekiwanego zwiedzania PGE, gdzie zobaczyli m.in. szatnie piłkarzy wraz z koszulkami, salę prasową, salę do hydromasażu dla zawodników, sektory do relaksu dla piłkarzy.

Zakończeniem i ostatnią atrakcją dla Mineralnych był mecz pomiędzy Legią Warszawa a Górnikiem Zabrze. Pełen stadion i ekstraklasowe emocje były sporym przeżyciem dla krynickich piłkarzy.

 

Redakcja,

Źródło: UM Krynica-Zdrój, fot. Mineralni Krynica-Zdrój (Facebook) 

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!