Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Krynicki policjant bezkonkurencyjny w IV Ogólnopolskich Zawodach Narciarskich

1/2

Sierż. Oliwier Martyna – policjant z Krynicy-Zdroju okazał się bezkonkurencyjny podczas IV Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji.

 

Czytaj również: Uwaga! Wraca sroga zima i mrozy do -14 stopni Celsjusza!

 

W dniach 5-6 marca br. na stacji narciarskiej Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach, odbyła się czwarta edycja Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji. Zawody objęte zostały patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji. Bezkonkurencyjny na wszystkich etapach okazał się sierż. Oliwier Martyna z Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju.

W zawodach rywalizowało 36 policjantów z garnizonów: małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, podkarpackiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, wielkopolskiego, lubelskiego, opolskiego, świętokrzyskiego i stołecznego.

W ramach zawodów rozgrywane były trzy konkurencje:

  • Test Wiedzy - obejmujący problematykę organizacji i pełnienia służby patrolowej, w tym na zorganizowanych terenach narciarskich;
  • Slalom Gigant;
  • „Spacer Narciarza” - polegający na pokonaniu na nartach wyznaczonej trasy z plecakowym zestawem ratunkowym oraz z akią dla pokrzywdzonego (w tej roli wykorzystany zostanie fantom) i przetransportowaniu go do miejsca docelowego.

Podczas zawodów prowadzona była klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa, a zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali puchary ufundowane przez Komendanta Głównego Policji. Dla zwycięzców w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej przewidziano nagrody motywacyjne w formie pieniężnej.

 

[ZOBACZ ZDJĘCIA]

 

Zawodnicy garnizonu małopolskiego zajęli następujące miejsca:

Klasyfikacja generalna:

indywidualna:

I miejsce - sierż. Oliwier Martyna

II miejsce -  sierż. szt. Dawid Śliski

drużynowa:

I miejsce – sierż. Oliwier Martyna i st. sierż. Magdalena Zmierz

II miejsce – sierż. szt. Daniel Śliski i sierż. Maciej Kurzej

konkurencja „Spacer Narciarza”:

 I miejsce – sierż. Oliwier Martyna i st. sierż. Magdalena Zmierz

konkurencja Slalom Gigant:

I miejsce – sierż. Oliwier Martyna

II miejsce – sierż. Maciej Kurzeja

III miejsce - st. sierż. Magdalena Zmierz

Zawody zorganizowane były przez Biuro Prewencji KGP, we współpracy ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego oraz Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

 

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!