Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Freeski - czyli wyjedź na narty za darmo

Freeski w skrócie to darmowy karnet narciarski i rabaty na letnie atrakcje w przepięknych stacjach w południowej Polsce. Warto po niego sięgnąć i polecić swoim znajomym. Freeskihotele.pl to witryna trzech stacji narciarskich, które zapraszają do odebrania darmowego karnetu narciarskiego. Są to ośrodki: Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju, Kasina SKI w Kasinie Wielkiej (oddalona od Krakowa o około 50 km), Czarny Groń w Rzykach koło Andrychowa (ok. 6 km) i Wadowic (ok. 16 km). Wystarczy zarezerwować nocleg i odebrać karnet w polecanym na tej stronie internetowej hotelu, czy pensjonacie.

Prawdziwi miłośnicy nart i deski wypatrują pierwszego śniegu tuż po letnim urlopie. Między innymi dla nich idealnym gratisem do noclegu jest karnet z freeskihote.pl. Program FreeSKI trwa od rozpoczęcia działalności stacji narciarskich (Słotwiny Arena, Czarny Groń oraz Kasina SKI) do 19 grudnia oraz od 26 lutego do momentu zamknięcia wyciągów. Jeśli zatem nie możesz się rozstać ze swoim ulubionym sportem - zafunduj sobie przedłużenie sezonu!

W Krynicy Zdroju, w stacji Słotwiny Arena, czeka dwanaście tras narciarskich o różnej skali trudności. Początkujący będą czuli się tu pewnie i bezpiecznie. To dzięki specjalnie dla nich przygotowanym terenom oraz profesjonalnym szkołom i instruktorom. Zaawansowani sportowcy zaś poczują ducha rywalizacji i słabość do szybkości. W ośrodku Słotwiny Arena często odbywają się zawody sportowe, stacja posiada od sezonu 2017/2018 homologację FIS na organizację zawodów dla kobiet i mężczyzn, czyli mogą się tutaj odbywać zawody narciarskie o randze krajowej oraz europejskiej: SL senior, Junior A, Junior B, Junior C oraz Slalom Gigant Junior B i Junior C. Na terenie stacji znajduje się też restauracja, która serwuje domowe posiłki z własnoręcznie przygotowanymi przetworami oraz pieczone na miejscu ciasta i chleb.

Cztery trasy o różnym stopniu nachylenia w Czarnym Groniu zachwycą każdego narciarza: zarówno początkującego, jak i doświadczonego. Są bowiem profesjonalnie przygotowane, wyposażone w nowoczesne koleje sześcio- i czteroosobowe, nocą oświetlone (nocne zjazdy). Dodatkowym atutem jest doskonała infrastruktura oraz przygotowanie gastronomiczne i noclegowe. Specjalnie dla zwolenników białego szaleństwa przygotowano pokoje przy wyciągu z widokiem na góry. Do dyspozycji Gości jest też Hotel&SPA, gdzie można skorzystać między innymi z basenów, saun, masaży, zabiegów.

Stacja Kasina SKI położona jest najbliżej Krakowa. To spokojne, klimatyczne miejsce idealnie nadaje się na szybki wypad na weekend. Także jest oświetlony i dośnieżany. Stok w Kasinie jest średnio trudny. Jego nachylenie wynosi 21% na całej długości. Zjazdy są wyjątkowo piękne i dają całe mnóstwo przyjemności (rześkie powietrze, otoczenie drzew) - prawie w całości prowadzą przez las.

Freeskihotele.pl to baza polecanych miejsc noclegowych. Sprawdź koniecznie, co i kiedy otrzymasz do zarezerwowanego noclegu. To ułatwi planowanie Twojego czasu.


Artykuł sponsorowany

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!