Bieganie trzeba kochać, czego Karol Trojan jest doskonałym przykładem

Festiwal Biegowy to przede wszystkim pasja i ludzie, którzy bez biegania nie wyobrażają sobie życia. Karol Trojan, znany przede wszystkim jako bosy biegacz, również podziela tę pasję. Na Festiwalu Biegowym pokonał w tym roku swój rekord życiowy.

Czytaj również: Sądecki kandydat Konfederacji wyrecytował fraszkę o... „pisiorkach” i „popkach” [WIDEO]

Karol pokonał rekord życiowy, wybiegany boso, na dystansie maratońskim (42,195 km).  Pokonał go w 3:48:11 h, zdobywając 10. miejsce w kategorii wiekowej 35 wśród mężczyzn, oraz 40 miejsce w klasyfikacji open. – Cóż znaczyłyby zawody, gdyby nie Zawodniczki i Zawodnicy, Kibice, Wolontariusze, Organizatorzy. Na pewno nie byłyby takimi jakie są, czyli pełnymi spotkań towarzyskich ze Znajomymi, czasem spędzonym z kibicującą Rodziną, areną do dzielenia się swoim doświadczeniem, miejscem, w którym „na żywo” można porozmawiać z Biegaczkami i Biegaczami ze „światowego czuba”, okazją, aby poznać „nowe Twarze” – opowiada Karol Bosy Wirus Troja.