Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Wypadek w Muszynie! Kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

Wczoraj (17 listopada), około godziny 17.41 na ul. Leśnej w Muszynie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i dostawczaka. W wyniku odniesionych obrażeń jedna osoba trafiła do szpitala.

Czytaj również: Muszyna: Na Piłsudskiego zapaliło się Audi [ZDJĘCIA]


- Na prawym pasie jezdni znajdował się samochód osobowy Peugeot. Obok pojazdu znajdowała się pasażerka, która nie uskarżała się na żadne dolegliwości. W karetce Pogotowia Ratunkowego znajdowała się kierująca, której udzielana była pomoc medyczna. Kilkadziesiąt metrów dalej w kierunku Leluchowa na poboczu drogi znajdował się samochód dostawczy Iveco z przyczepą, którego właścicielem był obywatel Węgier. Kierowca i pasażer tego samochodu nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem w pojeździe Peugeot, poleceniu uczestnikom zdarzenia przejścia w bezpieczne miejsce oraz usunięciu pojazdu osobowego poza obręb jezdni - informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.


Działania strażaków trwały półtorej godziny.

Redakcja
fot. PSP Nowy Sącz

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!