Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Śledztwo w sprawie morderstwa w Nowym Sączu! Był list pożegnalny

Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu wszczęła śledztwo z artykułu 148 i 151 kodeksu karnego w sprawie podwójnego morderstwa i samobójstwa. Do tragedii doszło wczoraj na ul. 29 listopada w Nowym Sączu oraz na terenie jednej z firm w gminie Kamionka Wielka. Śledczy potwierdzają, że przy samobójcy odnaleziono list pożegnalny, w którym widniała informacja o zwłokach kobiety i dziecka w mieszkaniu na ul. 29 listopada.

O dramacie informowaliśmy już wczoraj: Tragedia w Nowym Sączu: Zamordowano mieszkankę Mochnaczki Wyżnej i jej syna?


Śledztwo dotyczy samobójczej śmierci 34-letniego mieszkańca Nowego Sącza oraz zabójstwa jego 34-letniej żony i 7-letniego syna. Jedną z wersji, jaką będą badać śledczy, jest możliwość dokonania tzw. samobójstwa rozszerzonego.


Jak poinformowała Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu, w miejscu, w którym 34-latek odebrał sobie życie, odnaleziono również list pożegnalny. Oprócz informacji o zwłokach żony i dziecka, miało się w nim znaleźć również wyznanie miłości do swojej rodziny.


Śledczy informują również, że na ciele kobiety i dziecka nie stwierdzono ran, czy śladów przemocy fizycznej, dlatego ostateczną przyczynę śmierci wyjaśni dopiero sekcja zwłok, którą przeprowadzą lekarze z Zakładu Medycyny Sądowej Collegium Medicum w Krakowie.


Mimo, iż wstępnie wykluczono, udział innych osób w tym dramacie, śledczy badają także inne wersje wydarzeń.


Redakcja
fot. Marek Jaśkiewicz

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!