Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Sądeczanin wygrał 125 tysięcy złotych w Milionerach!

Mariusz Bocheński z Nowego Sącza zagrał w teleturnieju Milionerzy. Każdy, kto śledził jego poczynania od piątku (28 września) mógł m.in. dowiedzieć się, że szwedzka dynastia Wazów w swoim herbie posiada snopek.

Czytaj również: W Łabowej zginęła samotna matka sześciorga dzieci!

Rysownik i karykaturzysta z Nowego Sącza wygrał w Milionerach 125 tysięcy złotych. Zaskoczył Huberta Urbańskiego swoim zdecydowaniem i pozytywnym podejściem do gry. 125 tysięcy złotych wygrał dzięki odpowiedzi na pytanie dotyczące herbu dynastii Wazów.

Mariusz podał łącznie dziewięć poprawnych odpowiedzi, m.in. znał genezę nazwy zespołu Enej, a także gdzie montowane są poduszki powietrzne dla pieszych.
Nowosądeczanin wycofał się przy pytaniu: "Które zwierzęta kopulują w pozycji: samica kładzie się na brzuchu, a samiec siada za nią". Mariusz nie posiadał już koła ratunkowego, a do stracenia miał 85 tysięcy złotych. Wyszedł ze studia bogatszy o 125 tysięcy złotych!

Redakcja
fot. Marek Jaśkiewicz

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!