Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Prokuratura z Muszyny wyłączona ze śledztwa w sprawie nożownika!

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, Prokuratura Rejonowa z Muszyny nie zajmuje się już sprawą dramatycznych wydarzeń, do jakich doszło sylwestrowej nocy w Muszynie. Okoliczności tragedii ma wyjaśnić teraz Prokuratura Rejonowa z Limanowej.

O dramacie pisaliśmy w artykule: Tragiczny Sylwester w Muszynie! Nożownik zaatakował grupę młodych osób?


Przypomnijmy, że w incydencie, do jakiego doszło w noc sylwestrową na ul. Ogrodowej w Muszynie, ucierpiały trzy osoby. Dwie z ranami kłutymi trafiły do szpitala, trzeci mężczyzna, który został pobity, również znalazł się pod opieką lekarzy. Policja zatrzymała w tej sprawie 31-latka z Muszyny. Mężczyzna usłyszał zarzut z art. 156 par. 1 pkt 2 kk (ciężki uszczerbek na zdrowiu) oraz z art. 157 par. 2 kk (lekki uszczerbek na zdrowiu).


W związku z informacjami, pojawiającymi się w internecie, Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu wystosowała specjalny komunikat, z którego wynika, że to właśnie 31-letni "nożownik" jako pierwszy poprosił służby ratunkowe o pomoc, gdyż miał być atakowany przez inne osoby. Dopiero po chwili, do Centrum Powiadamiania Ratunkowego trafiło zgłoszenie o użyciu nożna i osobach rannych. Przeczytaj pełną treść policyjnego komunikatu: Stanowisko Policji w sprawie ataku nożem w Muszynie!


Teraz sprawą ma zająć się Prokuratura Rejonowa z Limanowej. O wstępnych ustaleniach śledztwa przeczytasz już wkrótce na Krynica.TV


Redakcja
fot. arch.

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!