Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Na Krzyżówce paliła się ciężarówka [ZDJĘCIA]

Wczoraj (11 stycznia) przed godziną 9.00 miał miejsce pożar ciężarówki na Krzyżówce. Działania Straży Pożarnej trwały 45 minut, a kierowca nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.

Czytaj również: GOPR: do 8 stycznia już 69 poszkodowanych w górach!


11 stycznia około godz. 8.43 zastępy z JRG w Krynicy-Zdroju zadysponowane zostały do działań na Krzyżówce. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pożarem objęta była część silnikowa samochodu ciężarowego. Pojazd znajdował się na drodze bocznej przy DK 75. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatorów oraz podaniu prądu piany ciężkiej na komorę silnikową pojazdu w celu ugaszenia pożaru. Ruch na drodze na czas działań odbywał się wahadłowo – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu i dodaje, że przyczyna pożaru jest nieustalona.


Redakcja
Źródło, fot.: Komenda Miejska PSP w Nowym Sączu

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!