Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Muszyna: Quadem jechał 75-latek! Zginął przygnieciony maszyną

Dotarliśmy do najnowszych informacji w sprawie tragicznej śmierci mężczyzny na ul. Słonecznej w Muszynie. Z relacji strażaków wynika, że quadem podróżował 75-letni mężczyzna, który najprawdopodobniej stracił kontrolę nad maszyną, a ta przewracając się, przygniotła kierującego.

O wypadku informowaliśmy już wczoraj: Tragedia w Muszynie! Nie żyje mężczyzna kierujący quadem [ZDJĘCIA]


- O zdarzeniu zostaliśmy poinformowani po godz. 19. Na miejscu pracowały dwa zastępy strażackie. Wstępnie ustalono, że doszło do przewrócenia się quada, który przygniótł mężczyznę. Obecny na miejscu lekarz Pogotowia Ratunkowego po nieskutecznej reanimacji stwierdził zgon - mówi w rozmowie z Krynica.TV Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Sącza.


Działania strażaków trwały godzinę. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni śledztwo.


Redakcja
fot. OSP Muszyna

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!