Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Muszyna: Na ul. Grunwaldzkiej zderzyły się osobówki, jedna osoba w szpitalu

W miejscowości Muszyna doszło wczoraj (16 października) do wypadku samochodowego, w którym uczestniczyły dwie osobówki. Pojazdami podróżowały łącznie cztery osoby, z czego jedna z nich została poszkodowana i trafiła do szpitala.

Czytaj również: Krynica/Roztoka: Nieznany mężczyzna zaczepia dzieci?


W poniedziałek (16 października) około godziny 8.23 zastępy Straży Pożarnej wysłane zostały do działań w Muszynie na ul. Grunwaldzkiej. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych tj. Audi i Renault, którymi podróżowały cztery osoby. Nikt z uczestników zdarzenia nie zgłaszał żadnych dolegliwości. Z jednego samochodu nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych, a pojazdy znajdowały się poza obrysem jezdni. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca działań, odłączeniu akumulatora w Audi oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych – wyjaśnia rzecznik prasowy KM PSP w Nowym Sączu.

- Jeden z uczestników zdarzenia sam wezwał karetkę Pogotowia ratunkowego, która po przebadaniu zabrała go do szpitala – dodaje rzecznik.


Redakcja
Źródło i fot.: KM PSP w Nowym Sączu

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!