Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

MUSZYNA: Królewna, która sto lat spała..

„O królewnie, która sto lat spała” to widowisko sceniczne przygotowane przez grupę teatralną Rodzice Dzieciom. To już kolejna z kilkunastu baśni i widowisk teatralnych, wystawianych z myślą o dzieciach.

Czytaj również: Koszykówka: Mistrzostwa Powiatu Gimnazjalistów

 

Widowisko sceniczne: „O królewnie, która sto lat spała”, oparte na kanwie baśni Charles’a Perrlaulta: „Śpiąca Królewna”.  Wystawione było w przeddzień II niedzieli Adwentu w parafii p.w. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej w Muszynie, a dnia następnego w muszyńskim Dworze Starostów.

Sala widowiskowa, tętniła radosnymi chwilami, choć były też momenty zadumy, strachu i wyczekiwania. Gospodarz parafii Bł. M. T. Ledóchowskiej, ks. Franciszek Niemiec podkreślił piękno i potęgę chwil jednoczących przy stole. – To piękny dar ofiarowany z miłości serca – mówił.

W Dworze Starostów uśmiechem i bukietem czerwonych róż powitała zaprzyjaźnionych aktorów dyr. Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Muszynie, Izabela Bajorek.

 

Redakcja,

Źródło i fot. UMiG Muszyna

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!