Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Muszyna: Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy

Już 17 grudnia w Muszynie odbędzie się Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie to okazja do świetnej zabawy m.in. przy dowcipach Marcina Dańca, czy muzyce Magik Band, ale przede wszystkim do tego, by pomóc chorym dzieciom.

Czytaj również: Freeski - czyli wyjedź na narty za darmo 

Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy w Muszynie rozpocznie się już o godzinie 14. W programie są m.in. występy artystyczne w wykonaniu dziecięcych i młodzieżowych zespołów z MGOK w Muszynie, koncert zespołu Magik Band oraz występ Marcina Dańca (Marcin Daniec One Man Show). Ponadto będzie można kosztować słodkich wypieków, wziąć udział w loterii fantowej, wylicytować drogocenne i wartościowe przedmioty oraz podziwiać regionalne rękodzieło.

Środki zebrane podczas Jarmarku zostaną przekazane na leczenie ciężko chorych dzieci z terenu gminy Muszyna.

 

 

 

Redakcja,

Źródło: MGOK Muszyna

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!