Milik: Audi wjechało w leżące drzewo

Minionej nocy z 21 na 22 listopada w miejscowości Milik (gmina Muszyna) przed godziną czwartą rano osobówka marki Audi najechała na leżące na jezdni drzewo, które znajdowało się za zakrętem. Osobom uczestniczącym w zdarzeniu nic poważnego się nie stało.

Czytaj również: Muszyna: Na Piłsudskiego zapaliło się Audi [ZDJĘCIA]


Dzisiaj (22 listopada) około godziny 3.57 zastępy Straży Pożarnej zostały wysłane do działań w miejscowości Milik na terenie gminy Muszyna. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że kierujący samochodem osobowym Audi A4 najechał na leżące na jezdni za zakrętem drzewo, które miało około 9 m wysokości, a szerokość wynosiła ok. 20 cm. Osoby uczestniczące w zdarzeniu nie zgłaszały żadnych dolegliwości – informuje rzecznik prasowy KM PSP Nowy Sącz.

- Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przeprowadzeniu wywiadu na temat stanu osób uczestniczących w zdarzeniu, sprawdzeniu wycieków płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu drzewa poza jezdnię – wyjaśnia rzecznik i dodaje, że działania ratownicze trwały niespełna godzinę.


Redakcja
Źródło i fot.: KM PSP NS

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!