Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Dramatyczny wypadek w Miliku! [ZDJĘCIA]

Dzisiaj (5 stycznia) ok. godz. 18:30 w Miliku (gmina Muszyna) doszło do poważnego wypadku. Na miejscu trwa akcja ratunkowa i walka o ludzkie życie.

Czytaj również: Szczegóły akcji ratowniczej w Miliku [NOWE ZDJĘCIA]

- Doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba odniosła obrażenia, jednak wciąż na miejscu trwa akcja ratunkowa - powiedział naszemu portalowi Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.


Z relacji świadków wynika, że na miejscu trwa reanimacja osoby poszkodowanej.

AKTUALIZACJA 1: W wypadku uczestniczyły Citroën Saxo i Volkswagen Sharan. Pojazdami podróżowały trzy osoby!

AKTUALIZACJA 2: Citroënem Saxo kierowała mieszkanka Piwnicznej-Zdroju. Jej stan jest zły. Była reanimowana na miejscu, nieprzytomna została przewieziona do szpitala.

AKTUALIZACJA 3: Volkswagenem Sharanem podróżowała młoda kobieta i młody mężczyzna. Dziewczyna w zaawansowanej ciąży. Trafili pod opiekę lekarzy, ich stan jest stabilny.

AKTUALIZACJA 4: Droga jest już przejezdna. Trzy osoby trafiły do szpitala. Stan kobiety, która odniosła najcięższe obrażenia nie jest znany. Wiadomo jednak, że ratownikom udało się przywrócić funkcje życiowe.


Redakcja
fot. Czytelnik, OSP Muszyna

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!