Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Święta święta i po świętach… szkolne wigilie także za nami

Tuż przed rozpoczęciem dni wolnych od nauki, uczniowie krynickich szkół uczestniczyli w wieczerzach wigilijnych i dzieleniu się opłatkiem. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II, to młodzież przygotowała cały poczęstunek.

W ZSP im Jana Pawła II przy wigilijnym stole spotkali się pracownicy i uczniowie. Na wspólne kolędowanie przybyli również goście: Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Artur Rola, członek zarządu Starostwa Powiatowego Marian Ryba, przewodnicząca Rady Miejskiej Krynicy Zdroju Małgorzata Półchłopek, prezes oddziału ZNP w Krynicy Zdroju Iwona Ferek , goście z Lipan z dyrektorem Karolem Tkač, przewodnicząca Rady Rodziców Beata Augustyńska oraz Przewodnicząca Związku Emerytów i Rencistów Rozalia Jarząbek.

Wszyscy podzielili się opłatkiem poświęconym przez ks. Piotra Cierniaka i ks. Proboszcza parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Krynicy-Zdroju Jana Pipka. Całą wieczerzę, jak również program artystyczny i dekoracje przygotowali uczniowie, pod czujnym okiem pedagogów.

 

Redakcja,

Źródło i fot. ZSP im. Jana Pawła II

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!