Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Muszynka: Dzieci poznały tajniki produkcji wody mineralnej

Pracownicy biblioteki w Tyliczu wraz z dziećmi ze szkoły i przedszkola w Muszynce odwiedzili  Zakład Produkcyjny Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. w Tyliczu.

 Zakład w Tyliczu produkuje naturalną wodę mineralną: Kropla Beskidu oraz Kropla Delice. Dzieci obejrzały hale produkcyjną, na której miały możliwość zobaczenia, w jaki sposób z małej preformy powstaje duża butelka na wodę. Dowiedziały się też, skąd bierze się woda i co trzeba zrobić aby znalazła się w butelce, a następnie w sklepie.

Spotkanie  zostało zorganizowane dzięki wsparciu Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu, organizatora konkursu" Wolontariat to mnie rusza" i wolontariuszom-pracownikom firmy Coca-Cola HBC Polska Sp. Z o.o. z Tylicza.

 

Redakcja,

Źródło i fot. Biblioteka Publiczna w Krynicy-Zdroju

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!