Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Mochnaczka Niżna: Przedszkolaki w wozie strażackim

Przedszkolaki z Mochnaczki Niżnej już wiedzą, że praca strażaka jest misją oraz, że jest bardzo odpowiedzialna i niejednokrotnie niebezpieczna.

25 października strażacy z OSP Mochnaczka Niżna zagościli w przedszkolu. Opowiedzieli dzieciom o swojej pracy i o działaniach, jakie podejmują podczas akcji. Mówili też o ratowaniu ludzkiego życia w czasie zagrożenia. Zademonstrowali działanie sprzętu strażackiego oraz zabrali na przejażdżkę wozem strażackim.

Spotkanie ze strażami przysporzyło najmłodszym wielu wrażeń i na pewno wielu wspomnień. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że podziwiają pracę straży pożarnej.

 

Redakcja,

Źródło i fot.: SCESz Tylicz

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!