Dżem wystąpi w Krynicy! [WYGRAJ BILETY]

Już w najbliższy piątek (19 stycznia) w Pijalni Głównej w ramach cyklu imprez pn. "Krynica Źródłem Kultury" odbędzie się koncert zespołu Dżem. Ten jeden z najbardziej znanych polskich zespołów muzycznych, założony w 1973 roku przez braci Adam i Beno Otrębów oraz Pawła Bergera po raz kolejny będzie miał możliwość wystąpić przed krynicką publicznością.

Czytaj również: Krynica Źródłem Kultury: Zakopower i moc na scenie!


To już drugi rok z rzędu na scenie w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju wystąpi zespół Dżem. Jest to polski zespół grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa, który w 1973 roku założyli bracia Adam i Beno Otrębowie oraz Paweł Berger. Jeszcze w tym samym roku do grupy dołączył sławny Ryszard Henryk Riedel, który zadebiutował, mając siedemnaście lat. Jednakże dopiero w 1985 roku ukazał się debiutancki album studyjny zespołu pt. "Cegła", który uznawany jest za jeden z najważniejszych albumów zespołu oraz historii polskiego rocka. Natomiast ostatnią płytą nagraną z Riedlem jest "Autsajder" z 1993 roku. Wokalista zmarł rok później. Obecnie frontmanem od 2001 roku jest Maciej Balcar.


Teraz możecie zdobyć jeden z dwóch podwójnych biletów na koncert zespołu Dżem! Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy BYĆ naszym fanem na Facebooku i POLUBIĆ post konkursowy.

Więcej na facebook.com/KrynicaTV


Redakcja
Fot.: Marek Jaśkiewicz

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!