Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

BEREST: przedszkolaki z książką i prezentami

W czasie ostatnich w tym roku kalendarzowym spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki dla przedszkolaków, wspólnie czytano o prezentach i o tym, że najzwyklejsze rzeczy bywają najpiękniejsze.

Czytaj również: MUSZYNA: Królewna, która sto lat spała..

 

Bajka pt.: "Prezenty Astona" opowiadała o małym piesku, który uwielbiał dawać innym prezenty, a kiedy nadeszły jego urodziny, sam został obdarowany. Otrzymał rower z kaskiem i latawiec usztywniony deską, służącą jako zabezpieczenie w czasie transportu.

Wspólnie z dorosłymi, dzieci doszły do wniosku, że najdroższe prezenty niekoniecznie są tymi najlepszymi, oraz że czasem nawet zwykłe niepozorne rzeczy mogą sprawić wiele radości – potrzeba tylko trochę wyobraźni i pomysłowości. Na zakończenie zajęć każdy przedszkolak pokolorował małego pieska przypominającego bohatera książki Lotty Geffenblad.

 

Redakcja,

Źródło i fot. Biblioteka Publiczna Krynica-Zdrój

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!