Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Berest: Przedszkolaki i kropelka wody

W Bereście odbyły się kolejne spotkania DKK dla przedszkolaków. Tym razem dzieci wysłuchały opowiadania pt. "Z górki na pazurki" z książki "Drobinka Śmieszynka czyli przygody kropelki wody".

Bohaterka, o której słuchały dzieci przyleciała na ziemię aż z siódmego nieba, po drodze szukała miejsca, w którym byłaby komuś potrzebna. Wszędzie jednak przyjmowano ją niezbyt chętnie, dopiero w ogrodzie przy domu Babci i małego chłopca poczuła się jak u siebie.

Po wysłuchaniu bajki wszyscy uczestnicy zastanawiali się, co znaczy być potrzebnym. Oczywiście maluchy, jak zawsze nie zawiodły i wykazały się ogromną pomysłowością. Okazało się też, że wiele dzieci tęskni już za pierwszym śniegiem, dlatego na zakończenie zajęć każdy mógł pokolorować własną „Drobinkę Śmieszynkę”.

 

Redakcja,

Źródło i fot.: Biblioteka Publiczna w Krynicy-Zdroju

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!