Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Uwaga! Silny mróz do -15!

W naszym regionie w ciągu najbliższej nocy możemy mocniej odczuć zimę, ponieważ słupki rtęci mogą spaść miejscami do -15 stopni. Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie dla południowej części województwa małopolskiego.

Czytaj również: GOPR: W nowy sezon z nowym sprzętem


IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje od dzisiaj (18 grudnia) od godz. 22.00 do jutra (19 grudnia) do godz. 9:00 temperaturę minimalną w nocy od -9°C do -11°C, lokalnie około -15°C. Wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 10 km/h.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80%, a stopień zagrożenia określono jaki pierwszy w skali trzystopniowej.

Redakcja
Źródło: IMGW-PIB
Fot.: pixabay.com

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!