Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Uwaga! Będzie gołoledź na drogach!

W naszym regionie w związku z opadami śniegu, które zmieniły się w opady deszczu oraz niską temperaturą na drogach może pojawić się lód. Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia o opadach marznących, które mogą powodować gołoledź.

Czytaj również: Strażacy weszli siłą do mieszkania. Kobieta nie żyła od kilku dni!


Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje wystąpienie miejscami słabych opadów marznącego deszczu, powodujących gołoledź na dzisiaj (21 grudnia) od godz. 15.00 do godz. 22.00.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80%, a stopień zagrożenia określono jako pierwszy w trzystopniowej skali.

Redakcja
Źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu
Fot.: archiwum

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!