Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Tylicz: Wszystkie jednostki OSP na stacji narciarskiej!

Pożar i osoba poszkodowana, a do tego zaangażowanie wszystkich jednostek OSP z terenu gminy Krynica-Zdrój. Wszystko to działo się 4 listopada w Tyliczu, ale na szczęście… były to tylko ćwiczenia.

Czytaj również: Tylicz: Cztery osoby w szpitalu po zderzeniu osobówek

Jak podaje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. W czasie ćwiczeń założono, że w drewnianym obiekcie stacji narciarskiej powstał pożar. Była tam osoba poszkodowana, którą należało ewakuować oraz udzielić jej pomocy. Strażacy pracowali w sprzęcie ochrony dróg oddechowych.  W celu ugaszenia pożaru podano prądy gaśnicze wody – zorganizowano punkt czerpania wody w oparciu o potok przepływający w pobliżu.

W ćwiczeniach wzięły udział wszystkie jednostki OSP z terenu miasta i gminy Krynica Zdrój.

 

 

Redakcja,

Źródło i fot.: Komenda Miejska PSP w Nowym Sączu

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!