Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Tylicz: Wspólnie przyłączyli się do Szlachetnej Paczki

Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu oraz parafialna Grupa Apostolska przyłączyły się do Szlachetnej Paczki. Wspólnymi siłami udało się przygotować 29 paczek.

Szkoła wspólnie z parafialną Grupą Apostolską po raz pierwszy przyłączyła się do akcji: Szlachetna Paczka. Pomagali jednej rodzinie w trudnej sytuacji ze względu na chorobę i bezrobocie.

Zbiórka produktów odbywała się na terenie szkoły oraz w Delikatesach Centrum w Tyliczu. W niedzielę 3 grudnia br. przy Kościele Parafialnym, odbyła się zbiórka środków pieniężnych, z których zostały zakupione brakujące artykuły z listy potrzeb rodziny. Z uzbieranych produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, przyborów szkolnych i odzieży udało się przygotować 29 paczek.

 Przy współpracy z wolontariuszką i liderką szlachetnej paczki, udało się zakupić rodzinie piecyk do grzania wody oraz maszynę do szycia, o której marzyła mama. Wszystkie dary dotarły do rodziny 9 grudnia br.

 

Redakcja,

Źródło: SCESZ Tylicz, fot. Szlachetna Paczka

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!