Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Tylicz: Nowy most nabiera kształtów

Od lipca tego roku w Tyliczu trwa przebudowa mostu na drodze krajowej nr 75 na potoku Muszynka. Roboty przebiegają zgodnie z planem, a inwestycja nabiera kształtów.

Czytaj również: UWAGA! Aktualny raport o utrudnieniach w ruchu


Oprócz budowy nowego mostu, wyremontowane zostanie również koryto rzeki, które przez lata było narażone na niszczycielskie działania silnego, górskiego nurtu rzeki Muszynka.


Nowy most ma zostać oddany do użytku kierowców pod koniec maja 2018 roku, podobnie jak i druga przeprawa na trasie Tylicz-Mochnaczka Niżna, która również doczekała się przebudowy.


Zarówno na jednej, jak i drugiej przeprawie, kierowcy mogą korzystać z przygotowanego, zastępczego przejazdu, dzięki czemu utrudnienia w ruchu są niewielkie.

Redakcja
fot. Marek Jaśkiewicz

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!