Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Straż Miejska znów ruszyła do szkół

Strażnicy miejscy z Krynicy starają się przybliżyć dzieciom właściwe zachowanie na drodze. Zajęcia rozpoczęły się już we wrześniu.

Straż Miejska w Krynicy-Zdroju rozpoczęła kolejną edycję zajęć w szkołach i przedszkolach na terenie Gminy dot. bezpiecznych zachowań podczas zabaw oraz bezpieczeństwa na drogach.
Strażnicy odwiedzili już dzieci w Muszynce i Mochnaczce Wyżnej. Następne spotkania z dziećmi już niebawem.

Według strażników bardzo dobrym narzędziem do ćwiczeń właściwych zachowań na drodze jest "minimiasteczko ruchu drogowego", dzięki temu najmłodsi mieszkańcy gminy nie tylko uczą się słuchając, ale także wykonując zadania związane z bezpieczeństwem na drodze.

 

Redakcja

Źródło i fot.: Straż Miejska w Krynicy-Zdroju

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!