Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Prawie 45 tys. złotych dla Ochotniczych Straży Pożarnych!

Łącznie ponad 44 700 złotych przeznaczono dla straży w Muszynce, Polanach, Piorunce, Czyrnej i Mochnaczce Niżnej.

 

Krynica-Zdrój otrzymała pomoc finansową w ramach konkursu „Bezpieczna Małopolska 2017”. Województwo Małopolskie wsparło gminę kwotą 21.612 zł, z kolei z budżetu gminy wyasygnowano kwotę w wysokości 23.089 zł. Środki te przeznaczono na zakup:

- 2 kompletów systemu selektywnego wybierania – z przeznaczeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Piorunce i Czyrnej,

- 2 aparatów powietrznych Fenzy X-pro wraz z sygnalizatorami bezruchu – z przeznaczeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Mochnaczce Niżnej

- 7 zestawów odzieży ochronnej do działań bojowych – z przeznaczeniem dla Ochotniczych Straży Pożarnych w Polanach i Muszynce.

 

 

Redakcja,

Źródło: UM Krynica-Zdrój, fot. OSP Mochnaczna Niżna

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!