Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Powiat Nowosądecki sprzedaje działki w Krynicy-Zdroju

Działki w Krynicy-Zdroju niedaleko zbiegu ulic Czarny Potok i Kraszewskiego to jedne z kilku nieruchomości, które postanowił sprzedać Powiat Nowosądecki. Oprócz tego na sprzedaż wystawiono budynek Liceum Ogólnokształcącego w Grybowie i były Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu.

Czytaj również: Strażacy pompowali wodę z zalanej piwnicy


Powiat Nowosądecki postanowił sprzedać kilka swoich nieruchomości. Chodzi tu o działki i dwa budynki: Liceum Ogólnokształcącego w Grybowie oraz dawny Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu.

- Sprzedajemy atrakcyjne działki budowlane w Krynicy-Zdroju. Ich cena została obniżona, więc chętnych nie powinno brakować. Działki są położone niedaleko zbiegu ulic Czarny Potok i Kraszewskiego, około dwóch kilometrów od centrum miasta. To dobra inwestycja we wciąż rozwijającej się Krynicy-Zdroju – wyjaśnia wicestarosta Antoni Koszyk.


Każda z działek jest sprzedawana z udziałem w drodze wewnętrznej. Procedura drugiego przetargu jest w trakcie. Dotychczasowa cena wywoławcza będzie obniżona.

Szczegóły na stronie bip.powiat.nowy-sacz.pl/przetargi/ lub pod numerem telefonu 18 41 41 856 i 18 41 41 857.

Redakcja
Źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu
Fot.: UM Krynica-Zdrój

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!