Oto Miss Krynica.TV 2017! Poznajcie Monikę Lorenc z Muszyny

Pierwsza edycja konkursu Miss Krynica.TV przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Swoje zdjęcia przesłały nam 34 piękne kandydatki, a trafiły one do grona ponad 500 tysięcy odbiorców. Fani naszego portalu jednoznacznie wskazali tegoroczną miss. Została nią 16-letnia Monika Lorenc z Muszyny, która zdobyła ponad 2400 głosów!

- Na wstępie chciałabym podziękować każdej osobie, która poświęciła chwilę, by oddać na mnie głos. Do wzięcia udziału w konkursie przekonała mnie moja przyjaciółka, która uznała, że warto próbować nowych rzeczy, a że jestem osobą, która nie boi się takich wyzwań - zgodziłam się - mówi szczęśliwa Monika Lorenc.


Czy 16-latka z Muszyny liczyła na zwycięstwo? - Jasne, że nie! Jednak moi bliscy nie pozwolili na to, abym przegrała i oczywiście jestem im za to bardzo wdzięczna. Traktowałam ten konkurs jak dobrą zabawę, nowe doświadczenie, być może małe oderwanie się od codzienności, ponieważ w naszej okolicy nigdy nie było czegoś takiego, świetna sprawa - dodaje Monika.


Miss Krynica.TV 2017 rozpoczyna właśnie naukę w Technikum Organizacji Reklamy w Krynicy-Zdroju i właśnie z tym wiąże swoją przyszłość. Czym zajmuje się w wolnym czasie? - Chyba jak większość nastolatek, chętnie spędzam czas z przyjaciółmi, czytam książki, bądź zajmuję się moimi pupilami, a także chodzę na amatorskie sesje zdjęciowe, z których w szczególności mam mnóstwo zabawnych wspomnień - mówi 16-latka. - Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim, bardzo cieszę się z tego, że zostałam tegoroczną Miss!


Miss Krynica.TV 2017 oprócz ciekawej przygody i dobrej zabawy, zdobyła także wspaniałe nagrody. Monika weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej autorstwa Katarzyny Berezy (kasiabereza.pl) oraz wybierze się z osobą towarzyszącą na grudniową galę Miss Polski 2017 w Krynicy-Zdroju - oczywiście jako VIP! Dodatkową, wspaniałą nagrodą będzie realizacja profesjonalnej wizytówki WIDEO przez grupę Studio Front (videofront.pl) (zobacz wideo poniżej). Z tych wszystkich wspaniałych wydarzeń przeprowadzimy oczywiście relacje, które opublikujemy na Krynica.TV


Redakcja
fot. arch. prywatne Moniki Lorenc

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!