Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Odbudują most w Czyrnej! Jest dofinansowanie

Wicewojewoda małopolski Piotr Ćwik oficjalnie wręczył staroście i gospodarzom gmin Powiatu Nowosądeckiego promesy na inwestycje drogowe pochodzące z puli przeznaczonej na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Część środków zostanie przeznaczona na odbudowę mostu w ciągu drogi powiatowej Berest – Mochnaczka Wyżna w miejscowości Czyrna.

Powiat Nowosądecki otrzymał promesę od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na blisko 5 milionów złotych. Pieniądze zostały przyznane na odbudowę i remont trzech mostów.


- Z tych pieniędzy zostanie odbudowany m.in most w ciągu drogi powiatowej Berest – Mochnaczka Wyżna w miejscowości Czyrna – mówi wicestarosta Antoni Koszyk.


Remontu doczeka się także most w ciągu drogi powiatowej Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów w miejscowości Ptaszkowa oraz przeprawa w Roztoce Wielkiej.
Wysokość dotacji to 4 mln 980 tys. złotych. Kwota ta będzie stanowić nie więcej niż 80 proc. wartości zadania po udzieleniu zamówienia publicznego.

Redakcja
Fot. Marek Jaśkiewicz (arch)

Źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!