Miss Krynica.TV na gali Miss Polski 2017! [ZDJĘCIA]

Miniony weekend upłynął w naszym mieście pod znakiem piękna. Podczas trzydniowego festiwalu mogliśmy podziwiać najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszych mężczyzn z całego świata. Kulminacją wydarzeń była oczywiście gala Miss Polski 2017, na której nie mogło zabraknąć Moniki Lorenc - Miss Krynica.TV 2017!

Czytaj również: Oto Miss Krynica.TV 2017! Poznajcie Monikę Lorenc z Muszyny


Monika zwyciężyła w konkursie organizowanym przez portal Krynica.TV. Spośród ponad 30 kandydatek, nasi Czytelnicy wybrali właśnie ją, oddając ponad 2000 głosów. Tym samym została pierwszą w historii Miss Krynica.TV Jedną z nagród, jaką otrzymała nastolatka z Muszyny, było podwójne Vipowskie zaproszenie na galę Miss Polski 2017!


Czytaj również: Krynicki Festiwal Piękna dobiegł końca. Znamy nową Miss Polski [ZDJĘCIA]


- Wygrana biletu VIP na Miss Polski 2017 to wspaniała nagroda, bardzo dziękuje organizatorom, za taki świetny prezent. Przeżycia, jakie mi tam towarzyszyły, są nie do opisania! Uczestnictwo w gali nie ma porównania, z oglądaniem tego w telewizji. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w przyszłym roku. Zobaczenie Pana Krzysztofa Ibisza na żywo to świetna sprawa, a co dopiero koronacje Miss Polski. W strefie VIP poznałam wiele cenionych osób z branży modelingu. Chwila rozmowy z nimi naprawdę zmienia punkt widzenia na niektóre sprawy. Moim zdaniem najwięcej emocji wywołał pokaz sukni ślubnych, projektantka wykazała się wielką pomysłowością. Coś pięknego! Jeszcze raz serdecznie dziękuję, że to akurat ja miałam okazję przeżyć taką wspaniałą przygodę - powiedziała tuż po zakończeniu gali Monika Lorenc, Miss Krynica.TV 2017.


Redakcja
fot. Marek Jaśkiewicz

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!