Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Krynica doczekała się swojego piwa! Przedstawiamy piwo Krynickie

"Usta piją, dusza śpiewa, piwo ciało nam rozgrzewa" - możemy przeczytać na etykiecie piwa Krynickiego - nowości w ofercie grybowskiego, znanego wszystkim Browaru Pilsweizer. Będzie to bez wątpienia hit wśród piwnych smakoszy - nie tylko tych z Krynicy-Zdroju!

Browar Pilsweizer z Grybowa ma w swojej ofercie już 21 gatunków piwa. Wśród nich znalazła się prawdziwa perełka - piwo Krynickie! Na ciemnoniebieskiej etykiecie nie mogło zabraknąć górskich akcentów oraz fontanny, nawiązującej do uzdrowiskowego charakteru naszego miasta.

Krynickie to piwo pełne, jasne, pasteryzowane, niefiltrowane, bez konserwantów. - Szklaneczka piwa "Krynickiego" podkreśli wyjątkowe wrażenia z pobytu w Krynicy-Zdroju i sprawi satysfakcję każdemu smakoszowi tego trunku - czytamy na tylnej etykiecie butelki.

Jaki smak ma piwo Krynickie? Nie da się tego opisać. Tego trzeba po prostu spróbować!

piwo notka

Mat. prom.
fot. Marek Jaśkiewicz

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!