Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Jest dotacja! Będzie nowoczesny gabinet lekarski w krynickiej szkole!

Powiat Nowosądecki pozyskał od wojewody małopolskiego dotację w wysokości ponad 44 tysięcy złotych, dzięki czemu w ośmiu szkołach ponadgimnazjalnych na Sądecczyźnie doposażone zostaną gabinety profilaktyki zdrowotnej. Jedną z placówek jest ZSP w Krynicy-Zdroju.

Czytaj również: Historia Damiana z Krynicy w TVN! "Żył po to, by ze sobą skończyć..." [WIDEO]


- Celem dotacji jest poprawa dostępności i jakości świadczeń opieki zdrowotnej udzielonych w gabinetach profilaktyki zdrowotnej w szkołach, poprzez doposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej – mówi starosta nowosądecki Marek Pławiak.


Dotacja została przeznaczona na zakup wyposażenia gabinetów profilaktyki zdrowotnej w stoliki zabiegowe, szafki do przechowywania leków i wyrobów medycznych, szafki kartoteczne, wagi medyczne, parawany, aparaty do pomiaru ciśnienia, stetoskopy, tablice Snellena i Ishihary, kozetki i apteczki pierwszej pomocy.


Gabinety, które zostaną doposażone znajdują się w szkołach: ZSP w Nawojowej, LO w Grybowie, LO w Starym Sączu, ZSP w Starym Sączu, ZS w Łącku, ZS w Marcinkowicach, ZSP w Krynicy Zdroju i ZSZ w Grybowie.


Redakcja
fot. Facebook | Samorząd Uczniowski ZSP Krynica-Zdrój

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!