Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Historia Damiana z Krynicy w TVN! "Żył po to, by ze sobą skończyć..." [WIDEO]

1/2

Mając 7 lat był świadkiem samobójstwa swojego ojca. Kilka lat później sam chciał się targnąć na własne życie. Po śmierci mamy spadł niemal na samo dno. Dzisiaj życie Damiana Sobolewskiego z Krynicy wygląda zupełnie inaczej. Poznał Jezusa, który odmienił jego świat. Teraz sam pomaga innym młodym ludziom uczestnicząc w projekcie Breakfilaktyka.

Czytaj również: Krynica-Zdrój: Tańcem wskazują dobrą drogę!


- Nie wierzę w kogoś, o kim słyszałem, wierzę w Kogoś, Kogo poznałem i doświadczyłem! Po spotkaniu z Jezusem, który dotknął mnie palcem przebaczenia, moje życie diametralnie zaczęło ulegać przemianie. Ten krótki reportaż przedstawia urywek historii, która wydarzyła się naprawdę w moim życiu - pisze Damian na profilu Facebookowym Fundacji Dla Wszystkich.

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!