Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

1/2

 

Czytaj również: Krynica: Straż Miejska rozprawiła się z palaczami śmieci! Posypały się mandaty

 

W niedzielę 22 kwietnia około godziny 14.50 zastępy z JRG w Krynicy-Zdroju wysłano do gaszenia pożaru na ul. Źródlanej w Krynicy-Zdroju. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że paliła się trawa na łące w sąsiedztwie drewnianego budynku zgromadzenia sióstr zakonnych oraz w pobliżu bloku mieszkalnego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palącą się trawę. Trawę dogaszono przy użyciu tłumic – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Działania ratowniczo-gaśnicze krynickich strażaków trwały niespełna godzinę.

 

[ZOBACZ ZDJĘCIA]

 

poniedziałek, 23 kwiecień 2018 00:00

Uwaga! Nadchodzą burze z gradem!

W naszym regionie słoneczna pogoda rozpieszcza nas od kilku tygodni. Dzisiaj jednak ulegnie ona zmianie, ponieważ Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych prognozuje wystąpienie burz z gradem i silnym wiatrem. Wydano stosowne ostrzeżenie.

poniedziałek, 23 kwiecień 2018 00:00

Wyłączą prąd w Krynicy! Sprawdź gdzie i kiedy

Tauron Dystrybucja w nadchodzących dniach planuje wyłączenia prądu w związku z pracami. Prądu zabraknie w wielu miejscowościach na Sądecczyźnie, w tym także w Krynicy-Zdroju.

Nowością w kinie jest amerykański horror Prawda czy wyzwanie, gdzie zwykła popularna gra zamienia się w śmiertelne zagrożenie, kiedy ktoś – lub coś – karze tych, którzy skłamią. Oprócz tego swoją premierę ma Raz się żyje, czyli historia Harolda, który wiedzie perfekcyjnie stabilne życie: ma miłą żonę, dom na przedmieściach i pracę w korporacji i pewnego dnia jednak ten domek oraz wikła się w aferę w Meksyku. Tam, gdzie mieszka Bóg to także nowość. Opowiada ona o Mały Andrew, który ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa i który razem z przyjaciółmi przeżyje wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku. Przedpremierowo będzie można także obejrzeć dalsze losy amerykańskich superbohaterów, którzy połączą siły ze Strażnikami Galaktyki i magiem: Avengers: Wojna bez granic.

Komisja konkursowa na dyrektora powiatowego Szpitala im. Józefa Dietla w Krynicy-Zdroju wybrała Sławomira Kmaka. Funkcje tą pełni już od 27 lutego 2012 roku.

W kilku miejscach w regionie wyłączą prąd w związku z planowanymi przez Tauron Dystrybucja pracami na sieci. Prądu czasowo zabraknie m.in. w Krynicy-Zdroju oraz w Miliku.

W niedzielę 15 kwietnia w Białej Niżnej doszło do zderzenia skutera i samochodu osobowego. Jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala przez Pogotowie Ratunkowe.

 

piątek, 13 kwiecień 2018 00:00

Szansą na przeżycie jest cisza

Do kina wchodzi nowy film Ciche miejsce, który jest amerykańskim horrorem. Opowiada on o pięcioosobowej rodzinie, która stara się przetrwać w świecie, gdzie najmniejszy hałas może sprowadzić na nią śmiertelne niebezpieczeństwo. Oprócz tego nadal można zobaczyć filmy takie jak: Piotruś Królik, Player One, Tomb Rider czy Twarz.

wtorek, 10 kwiecień 2018 00:00

Słotwiny Arena nocą i z lotu ptaka [WIDEO]

1/2

 

Czytaj również: Splash 2018 na Słotwinach Arenie w Krynicy! [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

Stacja narciarska Słotwiny Arena to niezwykłe miejsce, piękne o każdej porze roku. Nakręcony dronem film pokazuje ten zakątek Sądecczyzny po zmroku, kiedy jeszcze wszędzie było mnóstwo śniegu.

 

[ZOBACZ WIDEO]

 

poniedziałek, 09 kwiecień 2018 00:00

Sądecczyzna: Wyłączą prąd, również w Muszynie

Tauron Dystrybucja jak co tydzień, także i w nadchodzących dniach planuje prace przy sieci energetycznej. W związku z tym na Sądecczyźnie w wielu miejscach przewidziano przerwy w dostawie prądu. Energii zabraknie m.in. w Muszynie.

Strona 1 z 15

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!