W najbliższą sobotę (20 stycznia) na scenie w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju, w ramach cyklu imprez Krynica Źródłem Kultury wystąpi Grzegorz Turnau - artysta i kompozytor wykonujący poezję śpiewaną.

czwartek, 18 styczeń 2018 00:00

Uwaga! Silny wiatr i zamiecie śnieżne!

Dla naszego regionu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie drugiego stopnia. W związku z tym od dzisiejszego popołudnia do jutrzejszego poranka możemy spodziewać się silnego wiatru oraz zamieci śnieżnych.

wtorek, 16 styczeń 2018 00:00

Uwaga! Opady marznące!

Dla naszego regionu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało kolejne ostrzeżenie pierwszego stopnia. Oprócz silnego wiatru możemy spodziewać się opadów marznących powodujących gołoledź na drogach.

1/2

Czytaj również: Krynica: Zebrali ponad 35 tysięcy złotych dla WOŚP! [ZDJĘCIA]


- Jesteście wielcy! A serca macie oooogromne! Z przyjemnością, informujemy, że pobiliśmy kolejny REKORD! W tym roku w Muszynie zebraliśmy ponad 23 500 złotych! Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Wielkie podziękowania należą się wolontariuszom ze szkoły w Złockiem i ze szkoły w Muszynie. Dziękujemy za Waszą wytrwałość i w przyszłym roku gramy dalej – informują na swoim Facebooku organizatorzy wydarzenia z MGOK w Muszynie.

[ZOBACZ ZDJĘCIA]

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w Muszynie zebrano 21 946,97 zł, a w roku 2016 ponad 14 tys. złotych. Natomiast największą kwotę w regionie zebrano w Nowym Sączu - w sumie ponad 107 tys. złotych.

wtorek, 16 styczeń 2018 00:00

Dżem wystąpi w Krynicy! [WYGRAJ BILETY]

Już w najbliższy piątek (19 stycznia) w Pijalni Głównej w ramach cyklu imprez pn. "Krynica Źródłem Kultury" odbędzie się koncert zespołu Dżem. Ten jeden z najbardziej znanych polskich zespołów muzycznych, założony w 1973 roku przez braci Adam i Beno Otrębów oraz Pawła Bergera po raz kolejny będzie miał możliwość wystąpić przed krynicką publicznością.

Na komendę w Nowym Sączu zgłosił się mieszkaniec Muszyny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pojechał tam samochodem, nie mając prawa jazdy. Policjantom jednak nie umknęło cofnięcie uprawnień, a 28-latkowi za pomysłowość grożą teraz nawet dwa lata więzienia.

wtorek, 16 styczeń 2018 00:00

Uwaga! Silny wiatr i zawieje śnieżne!

Dzisiaj przez cały dzień będzie towarzyszyć nam silny wiatr, który w porywach może osiągnąć nawet 80 km/h. Wiatr ten może powodować także zawieje śnieżne. Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dla naszego regionu!

Jak informuje Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie, w naszym regionie będzie znów można poczuć zimę. W ciągu najbliższej nocy temperatura może bowiem spać nawet do -18 stopni.

Wczoraj (11 stycznia) przed godziną 9.00 miał miejsce pożar ciężarówki na Krzyżówce. Działania Straży Pożarnej trwały 45 minut, a kierowca nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.

29-letni mieszkaniec Muszyny podczas przeszukania tłumaczył funkcjonariuszom Policji, że marihuanę ma na własny użytek i pali ją na lepszy sen. Jednakże wyjaśnienia te na nic się zdały, ponieważ policjanci zatrzymali mężczyznę i postawili mu zarzuty. Teraz grożą mu nawet trzy lata więzienia.

Strona 1 z 6

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!